• info@zekeriyakoytadilat.com
  • Sarıyer Zekeriyaköy

Gümüşdere Boyacı Ustası

Sarıyer Gümüşdere boyacı ustası ile ev,daire,ofis,villa yaşanılacak her yere Gümüşdere’de boya badana hizmeti sunuyoruz. Gümüşdere boyacı ustası ekibimizle sizlere ücretsiz keşif hizmetimizle boya badana, alçı alçıpan, kartonpiyer, stropiyer, komple tadilat işlerinizi dikkatli ve itina ile yapıyoruz.

Gümüşdere boyacı çokça bulabilirsiniz. Fakat hiç kimse bizim gibi “İş Garantisi ve Ücretsiz keşif” hizmetlerine az rastlarsınız. Firmamız tüm hizmetlerinde Kurumsal firma garantisi sunar.

Eviniz için özel dekorasyonlar ve tasarımlar için profesyonel ekibimiz sizlere tüm konu boyunca sizlere yardımcı oluyor.

Nasıl Hizmet Veriyoruz ?

Öncelikle Bize ulaşarak size ücretsiz keşif hizmeti ile evi geziyoruz iş planı oluşturuyoruz. 1.sınıf malzeme ve 1.sınıf kaliteli işçilik ile ilk önce eşyalarınızı örtülüyoruz süpürgelikleri ise bantlıyoruz. Duvardaki kabaran noktaları tamir edilir. Tavan ve duvarlara 2 kat boya sürülür çalışmalarımızı dikkatle ve özenle tamamlarız.

Gümüşdere Boyacı Ustası Fiyatları

Gümüşdere veya herhangi bir bölge için kesin bir fiyat miktarı yoktur. Fiyatlandırmalar boya yapılacak alan m2, malzeme,işçilik olarak fiyat belirlenir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tıkla
1
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
Bize Ulaşabilirsiniz
Bizi Arayın lambiri