• info@zekeriyakoytadilat.com
  • Sarıyer Zekeriyaköy

Kilyos Tadilat Dekorasyon %10 İndirimli

Kilyos Tadilat Dekorasyon

Sarıyer Kilyos tadilat dekorasyon ile ev tadilatı , mutfak, banyo, boya badana , alçıpan dahil tüm hizmetleri sunuyoruz.
Kilyos’ta ihtiyacınız olan tüm tadilat dekorasyon işlerinizi alanında deneyimli usta ve iç mimarlarımızla yaşam alanlarınızı yeniliyoruz.
hizmetleri sizlere sunuyoruz. Kilyos tadilat firmaları arasında en çok tercih edilen firmamız alanında deneyimli ustalar ve iç mimar ekibimiz hizmetinizdeyiz.

kilyos tadilat
kilyos tadilat dekorasyon

Kilyos Ev Tadilatı

Kilyos ev tadilatı yapmak istiyorsanız tam aradığınız yerdesiniz. Evinizde muhteşem değişiklikler ve komple yenilemek bizim işimiz.
Kilyos dahil Sarıyer’in tüm bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Firmamız Sarıyer’in en çok tercih edilen dekorasyon,tadilat firmasıyız.

Kilyos Mutfak Tadilatı

Mutfaklarınızı komple yeniliyoruz. Bir evin en önemli yeri olan Mutfak altyapısal olarakta çok önemli olduğunu biliyoruz.
Mutfaklarınızda oluşabilecek altyapı,elektrik,su çalışmaları yapıyoruz borularda yer alan pis su atıklarını temizliyoruz.
Mutfaklarınıza renk katacak ve konforunuza konfor katacak dekorasyonlar yapıyoruz.

Mutfak tadilatında neler yapıyoruz

  • Mevcut dolapları söküp yeni dekore dolapları montaj kurulumu yapıyoruz.
  • Elektrik ve su tesisatı, lavabo borularında yer alan pis su giderlerinin temizlenmesi
  • Mutfağınız için Boya Badana çalışması
  • Fayans ve seramik uygulaması
  • Aydınlatma ve ışık sistemleri kurulumu
  • Alçıpan, alçı, asma tavan uygulanması
kilyos mutfak tadilatı öncesi
kilyos mutfak tadilatı sonrası

Kilyos Banyo Tadilatı

Deforme olmuş , hali hazırda eskimiş banyolarınızı komple baştan aşağı yeniliyoruz. Sarıyer’de hizmet veren firmamız Banyo tadilatı, mutfak tadilatı, yatak odası dekorasyonu, ve bir çok dekorasyon hizmeti sunuyoruz.
Kilyos banyo tadilatı hizmeti ile banyolarınızda altyapı,dekorasyon,mobilya montajlamaları,fayans ve seramik uygulaması tüm her şey komple yapıp size muhteşem banyonuzu teslim ediyoruz.

Kilyos İşyeri Tadilatı

İşyeri ve Ofislerin müşteriler karşısındaki izlenimi çok iyi bilen firmamız. Hizmet verdiğiniz alana göre Ofis tadilatı, işyeri tadilatı hizmeti vermekteyiz.
İşyeri ve ofis tadilatı ile müşterileriniz karşısında prestij ve kurumsal bir kimlik kazandırıyoruz. Hemen bize ulaşarak ücretsiz keşif hizmetimizle sizlere fiyat teklifi verelim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tıkla
1
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
Bize Ulaşabilirsiniz
Bizi Arayın lambiri