• info@zekeriyakoytadilat.com
  • Sarıyer Zekeriyaköy
Tarabya Boyacı Ustası %10 İndirimli

Tarabya Boyacı Ustası %10 İndirimli

Tarabya Boyacı Ustası

Tarabya boyacı ustası hizmetimizle ev boyama,daire boyama işyeri boyama dahil tüm boya badana işlerini Sarıyer Tarabya bölgesinde yapıyoruz.

Alanında deneyimli boyacı ustası ekibimizle Sarıyer bölgesinde Boya Badana, Alçı Alçıpan dahil bir çok işleri en kaliteli ve titiz bir şekilde yapıyoruz.

Tüm Hizmetlerimizden Ücretsiz Keşif ve Kurumsal firma garantisiyle çalışıyoruz. Sarıyer bölgesinde binlerce müşteri referansımızla tadilat,dekorasyon,boya badana dahil tüm hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini gözeterek çalışıyoruz.

Tarabya Boyacı Ustası Fiyatları

Boyacı ustası fiyatlarının sabit bir miktarı yoktur. Fiyatlandırmalar bir çok faktöre göre belirlenir Bunlar : Boya yapılacak alan m2, İşçilik, malzeme gibi faktörlere göre fiyat belirlenir.

Kurumsal Firma Garantisi

Piyasada yüzlerce çok ucuz fiyata boyacı ustası bulabilirsiniz. Fakat Boya Badana titiz çalışılması gereken çalışmalardır. Herhangi bir sorun yaşadığınızda artık evinizi riske atmış olursunuz.
Bu tür durumların yaşanmaması için firmamız hizmetlerinde iş garantisi sunuyoruz. Ve tüm hizmetlerimizde yazılı sözleşme olarak bunlar yer alıyor.

Nasıl Çalışıyoruz :

Ücretsiz Keşif hizmetimizle bize ulaşıyorsunuz sizlere yapılacak işi yol haritasını anlatıp çalışmalarımıza başlıyoruz. İlk olarak eşyaları örtüleriz,süpürgelikler bantlanır. Duvardaki kabaran noktaları kazınıp güzelce onarıyoruz. Tavan ve duvarlara 2 kat boya sürürüz ve çalışmamıza başlarız.

Tarabya bölgesinde tadilat dekorasyon hizmetimiz ilginizi çekebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tıkla
1
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
Ücretsiz Keşif Hizmetimizden Faydalanabilirsiniz.
Bizi Arayın lambiri