• info@zekeriyakoytadilat.com
  • Sarıyer Zekeriyaköy

Uskumruköy Tadilat Dekorasyon %5 İndirimli

Sarıyer Uskumruköy tadilat dekorasyon ile ev , daire , ofis tüm yaşam alanlarınıza Uskumruköy ev tadilatı, ofis tadilatı, daire tadilatı dahil tüm hizmetleri Uskumruköy bölgesinde hizmet veriyoruz.

Uskumruköy Ev Tadilatı

Uskumruköy ev tadilatı hizmetimiz ile evinizi güvenle yeniliyoruz. Sarıyer Uskumruköy tadilat tek tek ustalarla görüşmeden tek bir çatı altında sizlere hizmet sunuyoruz.
Tüm hizmetlerimizde kurumsal firma garantisiyle yapıyoruz. Uskumruköy ofis tadilatı, ev tadilatı, bahçe peyzaj, uskumruköy işyeri tadilatı dahil tüm hizmetleri yapıyoruz.

Uskumruköy Mutfak Tadilatı

Mutfaklar bir evin en çok kullanılan ve en önemli yeridir. Eskiyen mutfaklar bakım ve onarımı yapılmazsa ileride çok ciddi sıkıntılara sebep olur. Bu sebeple Uskumruköy mutfak tadilatı olarak
Mutfaklarınızı komple yeniliyoruz. Ve yep yeni uzun süre kullanabileceğiniz mutfak odasına sahip oluyorsunuz

uskumruköy mutfak tadilatı
uskumruköy mutfak tadilatı

Uskumruköy Mutfak yenileme içerisinde neler yer alıyor?

  • Elektrik Tesisatı, Su tesisatı
  • Standart dolaplar yerine dekoratif dolap değişimi
  • Fayans ve seramik döşeme
  • Mutfak Boya Badana uygulanır
  • Su altyapısı, diğer pis su giderleri temizlenir

Uskumruköy Banyo Tadilatı

Banyolarınızı tamamen yeniliyoruz. Uskumruköy bölgesinde banyo,mutfak dahil komple tadilat hizmetimiz bulunmaktadır. Uskumruköy banyo tadilatı hizmetimizde neler mi yapıyoruz ?
Banyolarınızda yer alan eski duşakabin, klozet , dolap , musluk bataryalarını söküp yenileyip montajlıyoruz. Zemindeki eski fayans sökülüp yerine daha dekoratif fayans ve seramik uyguluyoruz.

uskumruköy banyo tadilatı
uskumruköy banyo tadilatı

Banyoların gözle görülmeyen önemli yerlerden biri olan Su altyapısı kontrol edilip gereken uygulamaları yapıyoruz. Tüm bu hizmetlerimizde 1 yıl garanti sunuyoruz.

Uskumruköy Ofis ve işyeri Tadilatı

Uskumruköy Ofis tadilatı ile ofisinizi baştan aşağı yenilemek ister misiniz. Ofis tadilatı hizmetimiz ofisinize şık ve renk katacak dekorasyon, tadilat hizmetimizle ofisinizi baştan aşağı yeniliyoruz. Uskumruköy bölgesinde sadece ofis tadilatının yanı sıra dükkan tadilatı, işyeri tadilatı, caffe tadilatı dahil tüm sektörlere yönelik tadilat dekorasyon hizmeti sunuyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tıkla
1
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz
Bize Ulaşabilirsiniz
Bizi Arayın lambiri